Vino in echipa Dream Media Casting Alatura-te unei echipe tinere si poti lucra la proiecte frumoase si dinamice

Suntem o echipa profesionista, experimentata si numeroasa, astfel incat numarul angajatilor si al colaboratorilor este intr-o continua crestere. La noi se merge pe premiza toti pentru unul si unul pentru toti. Punem suflet in ceea ce facem si oferim promtitudine, corectitudine  si seriozitate.

Job-uri disponibile

ASISTENT PRODUCTIE EVENIMENTE

data publicare 23.08.2017

Descrierea jobului

  1. executa proiecte
  2. primeste si executa sarcini de ordin tehnic
  3. coordoneaza proiecte si contribuie la realizarea lor
  4. intretine, monteaza si foloseste anumite echipamente
  5. ajuta prin orice mijpoace la realizarea proiectului.
  6. mentine o buna relatie cu colaboratorii
  7. realizeaza alte activitati administrative la cererea superiorilor

Cerinte

  1. disponibilitate full time
  2. permis cat B, experienta min 1 an, optional cat E
  3. disponinilitate pentru deplasari in Tara, in timpul saptamanii si/sau in weekend
  4. cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint)
  5. aptitudini de comunicare scrisa si orala in cel putin o limba de circulatie internationala (engleza/franceza)
  6. atitudine pozitiva, energie si entuziasm (ne plac persoanele active!)
  7. abilitatea de a efectua mai multe actiuni in acelasi timp, de a lucra sub presiunea deadline-urilor
  8. spirit de echipa, organizat
  9. disponibilitate pentru program prelungit.
  10. experienta in domeniu nu este necesara, dar daca exista aceasta e considerata un avantaj.

Va oferim

  1. contract de munca perioada determinata, cu posibilitate de prelungire pe perioada nedeterminata
  2. salariu fix plus prime motivante pentru proiecte
  3. training operare echipamente

Daca esti pregatit sa faci primii pasi in industrie cu noi sau daca vrei sa te alaturi echipei noastre nu ezita sa ne trimiti cv-ul tau pe adresa bogdan@dreammediagroup.ro , mentionand la subiect " asistent productie".

CASTING MANAGER

  1. primeste si analizeaza scenariul/brieful de casting
  2. propune actori, figuratie simpla, speciala pentru casting conform brief ului
  3. colaboreaza cu directorul de casting si cu producatorul proiectului (emisiune tv, reclame,videoclipuri,film, etc.) pt a transmite propunerile optime
  4. cauta si suna si invita persoane la casting
  5. coordoneaza castingul
  6. intretine, actualizeaza si updateaza in permanenta baza de date cu actori,figuratie, modele etc.
  7. mentine o buna relatie cu persoanele din baza de date,
    realizeaza alte activitati administrative la cererea superiorilor

Cerinte

  2. cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint)
  3. aptitudini de comunicare scrisa si orala in cel putin o limba de circulatie internationala (engleza/franceza)
  4. atitudine pozitiva, energie si entuziasm (ne plac persoanele active!)
  5. abilitatea de a efectua mai multe actiuni in acelasi timp, de a lucra sub presiunea deadline-urilor
  6. spirit de echipa, organizat
  7. disponibilitate pentru program prelungit
  8. experienta in domeniu nu este necesara, dar daca exista aceasta e considerata un avantaj.

Va oferim

  2. salariu fix plus prime motivante pentru anumite proiecte

Daca esti pregatit sa faci primii pasi in industrie cu noi sau daca vrei sa te alaturi echipei noastre nu ezita sa ne trimiti cv-ul tau pe adresa bogdan@dreammediagroup.ro , mentionand la subiect " casting manager".

Pentru alte job-uri, ne puteti trimite CV-ul la adresa office@dreamcasting.ro, astfel veti fi inregistrati in baza noastra de date in cazul deschiderii unui post nou. Va multumim!